Кар’єра

Про "Симпатік"

«Сімпатік Груп» – Wellness-компанія з виробництва доглядової косметики і лідер на українському ринку в сфері дистанційної торгівлі. Ми працюємо вже 15 років і в нашій команді більше 600 співробітників, ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити роботу більш комфортною, цікавою і веселою.

Наші переваги

  • Офіційне працевлаштування за КЗпП, оплачувана відпустка та лікарняні.
  • Стабільний робочий графік.
  • Ми зацікавлені в розвитку своїх співробітників. Багато наших керівників «виросли» з лінійного персоналу.
  • Корпоративна англійська. Компанія оплачує 50% вартості навчання для своїх співробітників.
  • Безкоштовні заняття йогою для наших співробітників. Ви також можете стати частиною нашої футбольної або волейбольної команди.
  • Можливість брати участь в тематичних п'ятницях та благодійних заходах.
360

НАЙМЕНУВАНЬ ПРОДУКЦІЇ

15

РОКІВ НА РИНКУ

670

СПІВРОБІТНИКІВ

250000

ЗАМОВЛЕНЬ НА МІСЯЦЬ

Як ми дбаємо про співробітників?

Кожен день ми намагаємося зробити більш яскравим: безкоштовні заняття йогою, футболом, участь в марафонах, вивчення англійської та багато іншого. Продукцію компанії співробітники можуть купувати за собівартістю. І звичайно ж корпоративи – вони у нас яскраві, ось поглянь.

Історії успіху

Ми багато вкладаємо в розвиток наших співробітників і прислухаємося до нових ідей і геніальних рішень. Різноманітні курси, тренінги, майстер-класи – все, для того, щоб ти зміг себе реалізувати в нашій компанії! І це не рекламний текст, а доведений факт. Не віриш? Деякі з наших співробітників вже поділилися своїми історіями успіху.

Лариса Кулик, керівник відділу підбору та адаптації персоналу

Привіт, мене звати Лариса і зараз я працюю на посаді керівника відділу підбору та адаптації персоналу в Сімпатік Груп. Хочу поділитися з тобою історією, як я починала свою кар’єру в нашій компанії. Мій старт почався у 2017 році з Сумської філії. Першим враженням було: «Такий великий офіс і так мало людей в ньому працює». На той момент КЦ в Сумах працював усього кілька місяців і там було, приблизно, 15 співробітників. Це зараз там вже працює понад 170 осіб. Спочатку я прийшла на позицію оператора КЦ, а вже через декілька місяців пройшла конкурс на наставника. Минуло ще 2 місяці, і я стала супервайзером, а вже через півроку зайняла вакантну посаду HR-менеджера у м. Київ. Дуже насичений рік вийшов у плані кар’єри. ? Через півтора року роботи на посаді HR-менеджера, я стала керівником відділу підбору та адаптації персоналу бек-офісу.

Чому саме HR?

HR – це сфера, в якій все дуже ритмічно змінюється. Можливість втілювати HR-проекти, участь у формуванні корпоративної культури, щоденні зустрічі з кандидатами – це постійний розвиток.
Я думаю, що робота повинна приносити задоволення. Це як другий дім, тому потрібно просто любити те, що ти робиш.

Що для мене колектив?

HR – це, напевно, той самий Департамент, який знає все про колектив. Усі нові співробітники спочатку знайомляться саме з нами. В період підбору фахівця так само доводиться стикатися з керівниками та представниками різних відділів.
На роботі ми проводимо 70% свого часу, і, звичайно, хочеться оточувати себе професіоналами своєї справи. Для мене колектив – це підтримка, натхнення, допомога і мотивація, і це все я знайшла в Сімпатік Груп для себе.

Добрі справи

Ми пам'ятаємо про те, що піклуватися потрібно не тільки про себе, а й про оточуючих! Тому, намагаємося зробити цей світ трішки краще – регулярно виділяючи час і кошти на благодійність і добрі справи. Книга добрих справ>>

Приєднуйся до нас!

Надихнувся і вже бажаєш працювати в “Сімпатік Груп"? Тоді ось наші свіжі вакансії, вибирай свою і швидше зв'яжися з нами!