Про нас | Сімпатік Групп

Про нас

Хто ми?

Холдинг «Сімпатік Груп» – виробник доглядової косметики і лідер на українському ринку в сфері дистанційної торгівлі. За 14 років роботи ми реалізували більше 12 мільйонів товарів і на цьому не зупиняємося!

До складу холдингу «Сімпатік Груп» входить:

 • HEALTHY PHARM UKRAINE – завод з виробництва косметичної продукції
 • С-Логістик – компанія по забезпеченню складської логістики
 • 3 контакт-центри (м.Київ, м.Суми, Миколаїв)
 • компанія з надання послуг дистанційної торгівлі.

Всі вони злагоджено працюють вже не перший рік. Крім того, в групі компаній працює власна система контролю продукції – Wellness.Lab, адже головне для нас – якісні та доступні товари для всіх українців, незалежно від місця проживання.

Ми – WELLNESS-компанія з власними косметичними брендами і великими планами на майбутнє!

Для нас Wellness – це здоров’я, активність і краса незалежно від віку. Ми залучаємо до ідеї здорового способу життя якомога більше людей, активно займаємося благодійністю і прагнемо зробити кожного трохи щасливішим. Книга добрих справ.

Наш головний девіз: Доставляємо радість кожному бути більш здоровим і красивим: від голови до п’ят, всередині і зовні!

Чим ми займаємось?

ВИРОБНИЦТВО

На власному заводі в Києві ми виробляємо доглядову косметику і побутову хімію. Ми створюємо і розвиваємо косметичні бренди, популяризуючи українську продукцію. Продукція
Ми здійснюємо контрактне виробництво для таких компаній як Ашан, Eva, Irene Bukur, METRO та інших.

ДИСТРИБУЦИЯ

Ми намагаємося, щоб на полицях магазинів і супермаркетів ви без проблем могли знайти нашу продукцію.

ІНТЕРНЕТ ПРОДАЖІ

Співпрацюючи з найбільшими інтернет-магазинами, ми надаємо можливість придбати нашу продукцію через інтернет. Серед наших партнерів: ROZETKA, MAKEUP, PARFUMS, LeBoutique та інші.

ЛОГІСТИКА

Власний логістичний центр дозволяє нам максимально якісно і оперативно готувати замовлення до відправки. Доставляючи продукцію в будь-яку точку країни, вже який рік поспіль ми залишаємося для Укрпошти корпоративним клієнтом №1.

КОНТАКТ ЦЕНТР

Обслуговування всіх напрямків продажів холдингу здійснюють три КЦ: в Києві, Сумах та Миколаєві. У кожному з них працює понад 150 операторів, забезпечуючи зв’язок з клієнтами.

ДМ ПРОДАЖІ

Не останнім напрямком діяльності холдингу є дистанційна торгівля – продаж товарів для здоров’я, краси і будинку через каталоги. Холдинг «Сімпатік Групп» входить в трійку лідерів даного сегменту торгівлі в Україні.

Не знайшли відповідь на свої питання?

Просто зв’яжіться з нами!

Зв’язатися з нами

Наша місія

Надихати людей на нову якість життя, робити їх шлях до здоров’я, довголіття, краси і гармонії простим та приємним.

Для нас важливо:

 • створювати ефективні і безпечні Wellness продукти, засоби і комплекси
 • просувати ідею здорового способу життя

Ми – міжнародна Wellness компанія

Експерт, розробник, тримач брендів, виробник і продавець wellness продуктів із власною унікальною системою просування

Те, що наповнює сенсом нашу роботу:

 • Wellness – ми прихильники стилю Wellness і залучаємо до ідеї здорового способу життя якомога більше людей;
 • Розвиток – постійний рух вперед, навчання, інновації;
 • Командна робота – професіоналізм, залученість, відповідальність, взаємодія і допомога;
 • Відкритість – у спілкуванні і доступі до інформації;
 • Соціальна відповідальність – турбота про співробітників, навколишнє середовище, благодійність.

Чим живемо?

Ми намагаємося надихати людей на новий стиль життя. Робимо їх шлях до здоров’я, довголіття та краси простим і приємним. Для цього створюємо ефективні Wellness-продукти, засоби та косметичні комплекси. Для нас важливо відчувати гордість за свою роботу в цілому, і за внесок кожного члена команди.

Саме тому компанія веде відкриту політику по відношенню до співробітників. Ми цінуємо роботу в команді, але разом з цим, даємо кожному можливість бути реалізованим як професіонал і відчувати себе комфортно в колективі.

Ми прагнемо не тільки розвивати бізнес, а й брати участь в соціальних проектах: починаючи від прибирання парків і закінчуючи масштабними благодійними акціями.

Новини

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу наш завод HEALTHY PHARM UKRAINE визнано одним з найефективніших підприємств України у галузі виробництва косметичних засобів та засобів з догляду ...
До Дня святого Миколая співробітники холдингу Сімпатік Груп вирішили порадувати діток з Ульяновської школи–інтернату. Тому для них ми приготували гарні, а головне – корисні подарунки ...
ТОВ «Хелсі Фарм Україна» є частиною холдингу «Сімпатік Груп» – експерта, розробника, власника брендів, виробника і продавця wellness продуктів, що займає одне з провідних місць ...
Нове досягнення Сімпатік Груп – сертифікат якості ISO 9001:2015 для Контактного Центру. З 26 по 28 грудня 2018 року було проведено аудит контактного центру холдингу ...