Книга добрих справ

Благодійність

Проведення благодійного ярмарку.

24 квітня 2019 в стінах нашого Холдингу відбувся благодійний ярмарок, на якому було представлено безліч унікальних виробів. Всі зароблені кошти ми перерахували дітям з Улянівської школи-інтернату №5.

Створення комфортних умов для проживання вихованців Улянівської школи-інтернату №5.

Наш холдинг прагне, аби умови життя діток в Улянівській школі-інтернат №5 стали якомога більш комфортними, тому нещодавно ми замінили приліжкові килимки, повісили штори а також придбали нові, якісні меблі. Також наш холдинг регулярно забезпечує дітей зі школи-інтернату №5 продукцією власного виробництва: мила, шампуні, зубні пасти, креми та інші товари щоденного використання.

Озеленення території в Улянівській школі-інтернат №5.

19 квітня наш Контактний центр з міста Суми займався озелененням території в Улянівській школі-інтернаті №5. Ми зробили фруктовий сад на території закладу, висадили 50 яблунь та 10 груш, аби дітки могли ласувати свіжими фруктами. Втома відчувалася, але чудові емоції від виконаної роботи були набагато сильнішими.

Комфортний одяг для діток.

Ми хочемо, щоб вихованці Улянівської школи-інтернату №5 мали зручний одяг, в якому можна було б активно проводити вільний час. Тому для них ми шиємо спортивні костюми (всього буде понад 100 костюмів).

Святкування 135-ї річниці з дня заснування Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 в м. Київ.

11 квітня 2019 року ми були запрошені на урочисте святкування 135-ї річниці з дня заснування Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №5 в м. Київ. Концерт у виконанні вихованців закладу зворушив усіх присутніх. Дітки проявили свої неймовірні таланти та здібності. Також ми дізналися цікаву історію закладу, який вже 135 років турбується та виховує у своїх стінах «особливих» дітей.

Суботник в школі-інтернат №5 в м. Київ.

6 квітня було проведено суботник в школі-інтернат №5 в м. Київ. Ми привели до ладу територію: зібрали сміття, листя, траву, посадили нові дерева, кущі троянд та смородини. Всі були задоволені результатом виконаної роботи. Після, нас запросили на невеличкий концерт від вихованців закладу. Для нас читали вірші, співали пісні та грали на бандурі. Суботник в дитячому будинку дав можливість нам ще краще познайомитися з його вихованцями.

ДОПОМОГА ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ.

Холдінг «Сімпатік Груп» передав Центру три холтери – спеціальних прилади, що дозволяють протягом доби поставити максимально точний діагноз і почати лікування. Ми дуже сподіваємося, що вони допоможуть врятувати не одне життя.

ДОПОМОГА ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ КАРДІОЛОГІЇ ТА КАРДІОХІРУРГІЇ.

Допомога Центру дитячої кардіології та кардіохірургії в придбанні протезів і комплектуючих для корекції вроджених вад серця у дітей.

ДОПОМОГА ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Вітання зі світлим святом Пасхи постояльців Березанського міського територіального центру соціального обслуговування.

ОЗЕЛЕНЮЄМО НАШЕ МІСТО.

Посадка дерев і облагороджування території скверу на Подільському узвозі №3.

Наші нагороди