Історії успіху | Сімпатік Груп

Історії успіху

Яна Коробкова
Бізнес-тренер

Привіт, мене звати Яна і 31 серпня 2015 року був мій перший робочий день, як зараз це пам'ятаю!) На початку я вибирала між Сімпатіком і ще однією компанією, але наші рекрутери так добре працюють, що на другу співбесіду я вже не пішла. Ризикова 😂 От знаєте, тьохнуло, і я зрозуміла, що треба залишитися тут!


Вже через рік наполегливої роботи, мені запропонували стати керівником, і я, не замислюючись, погодилася. А ще через півтора роки, якщо бути точніше, в лютому 2018, я зайняла посаду бізнес-тренера, ким працюю донині.


І на цьому не збираюся зупинятися! Адже, я бачу, що компанія зростає разом зі своїми співробітниками! В Сімпатіку безліч цікавих проектів, відділів, людей, подій і тут просто неможливо не розвиватися!


Ще, на мою думку, дуже важливо мати хороший колектив – адже це те, що входить в Топ-3 причин, з яких працівник залишається працювати у компанії. Порівнюючи свій минулий досвід, а також досвід своїх знайомих і друзів, можу з упевненістю сказати, що далеко не у всіх компаній таке ставлення до співробітників, як в Сімпатік Груп. У нас є фруктові дні, ми колективно займаємося спортом, ходимо на майстер-класи, на йогу, вивчаємо англійську мову і це ще не повний перелік нашого корпоративного життя.


Ох, а якби ви знали, скільки у нас цікавих, веселих, талановитих та просто позитивних людей: волонтери, музиканти, фотографи, танцюристи... Всі вони різного віку, з різними захопленнями і досвідом роботи, і при цьому, у колективі завжди є взаємодопомога, підтримка і завжди знайдуться спільні теми для розмов під час обіду! 😊


Лариса Кулик
HR-менеджер

Привіт, мене звати Лариса і зараз я працюю HR-менеджером в Сімпатік Груп. Хочу поділитися з тобою як же я починала свою кар'єру в нашій компанії. Мій старт почався в 2017 році з Сумської філії. Першим враженням було: «Такий великий офіс і так мало людей в ньому працює». На той момент КЦ в Сумах працював всього кілька місяців і там було, приблизно, 15 співробітників. Це зараз там вже працює понад 150 осіб. Прийшла я спочатку на позицію оператора КЦ, через пару місяців пройшла конкурс на наставника, а ще через 2 місяці стала супервайзером. І ось сьогодні я працюю на позиції HR-менеджера в Києві. Дуже насичений рік вийшов в плані кар'єри. 🙂


Чому саме HR?


Я дуже люблю спілкування з людьми, і думаю, що робота повинна приносити задоволення. Це як другий дім, тому потрібно просто любити те, що ти робиш.


Що для мене колектив?


HR-це, напевно, той самий департамент, який знає все про колектив. Всі нові співробітники спочатку знайомляться саме з нами, в період підбору фахівця так само доводиться стикатися з керівниками та представниками різних відділів.


На роботі ми проводимо 70% свого часу, і, звичайно, хочеться оточувати себе професіоналами своєї справи. Для мене колектив - це підтримка, натхнення, допомога і мотивація, і це все я знайшла в Сімпатік Груп для себе.


Поліна Крищенко
Керівник КЦ в Сумах

Привіт, мене звуть Поліна і на даний момент я працюю керівником КЦ в місті Суми. Як і всі матусі я шукала підробіток, на час декретної відпустки. А в холдинг Сімпатік Груп я потрапила випадково - мені просто подзвонили і запропонували прийти на співбесіду. На той момент в КЦ працювали близько 10 осіб). Привернув гнучкий робочий графік, офіційне працевлаштування та можливість кар'єрного росту, ефективна система мотивації. У нас ніхто і ніколи не залишається один наодинці зі своїми проблемами або питаннями, завжди поруч наставники і колеги, готові допомогти і підтримати! Ти постійно ростеш як професіонал, компанія не дає стояти на місці і ти розвиваєшся! У нас дуже розвинена корпоративна культура, яка здорово заряджає і забезпечує заряд позитивних емоцій.


Моя кар'єра склалася досить швидко. За кілька місяців роботи я виявила себе, як відповідальний, виконавчий співробітник, і в результаті отримала посаду - головний спеціаліст консультації і продажів (супервайзер).


Уже в червні цього року мені довірили відділ Телемаркетингу в Сумах, чому я була дуже рада!)


Для мене важливо бачити особисті успіхи співробітників, за які ти у відповіді і відчувати величезне задоволення від вкладених зусиль.


Мені дуже подобається те, чим я зараз займаюся, адже чим цікавіша робота, тим більш насичене життя!)