Кар'єра | Сімпатік Груп

Кар’єра

Про "Симпатік"

«Сімпатік Груп» – Wellness-компанія з виробництва доглядової косметики і лідер на українському ринку в сфері дистанційної торгівлі. Ми працюємо вже 14 років і в нашій команді більше 600 співробітників, ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити роботу більш комфортною, цікавою і веселою.

Наші переваги

  • Офіційне працевлаштування за КЗпП, оплачувана відпустка та лікарняні.
  • Стабільний робочий графік.
  • Ми зацікавлені в розвитку своїх співробітників. Багато наших керівників «виросли» з лінійного персоналу.
  • Корпоративна англійська. Компанія оплачує 50% вартості навчання для своїх співробітників.
  • Безкоштовні заняття йогою для наших співробітників. Ви також можете стати частиною нашої футбольної або волейбольної команди.
  • Можливість брати участь в тематичних п'ятницях та благодійних заходах.
360

НАЙМЕНУВАНЬ ПРОДУКЦІЇ

14

РОКІВ НА РИНКУ

610

СПІВРОБІТНИКІВ

250000

ЗАМОВЛЕНЬ НА МІСЯЦЬ

Як ми дбаємо про співробітників?

Кожен день ми намагаємося зробити більш яскравим: безкоштовні заняття йогою, футболом, участь в марафонах, вивчення англійської та багато іншого. Продукцію компанії співробітники можуть купувати за собівартістю. І звичайно ж корпоративи – вони у нас яскраві, ось поглянь.

Історії успіху

Ми багато вкладаємо в розвиток наших співробітників і прислухаємося до нових ідей і геніальних рішень. Різноманітні курси, тренінги, майстер-класи – все, для того, щоб ти зміг себе реалізувати в нашій компанії! І це не рекламний текст, а доведений факт. Не віриш? Деякі з наших співробітників вже поділилися своїми історіями успіху.

Яна Коробкова

Привіт, мене звати Яна і 31 серпня 2015 року був мій перший робочий день, як зараз це пам'ятаю!) На початку я вибирала між Сімпатіком і ще однією компанією, але наші рекрутери так добре працюють, що на другу співбесіду я вже не пішла. Ризикова 😂 От знаєте, тьохнуло, і я зрозуміла, що треба залишитися тут!

Вже через рік наполегливої роботи, мені запропонували стати керівником, і я, не замислюючись, погодилася.

А ще через півтора роки, якщо бути точніше, в лютому 2018, я зайняла посаду бізнес-тренера, ким працюю донині.

І на цьому не збираюся зупинятися! Адже, я бачу, що компанія зростає разом зі своїми співробітниками! В Сімпатіку безліч цікавих проектів, відділів, людей, подій і тут просто неможливо не розвиватися!

Ще, на мою думку, дуже важливо мати хороший колектив – адже це те, що входить в Топ-3 причин, з яких працівник залишається працювати у компанії. Порівнюючи свій минулий досвід, а також досвід своїх знайомих і друзів, можу з упевненістю сказати, що далеко не у всіх компаній таке ставлення до співробітників, як в Сімпатік Груп. У нас є фруктові дні, ми колективно займаємося спортом, ходимо на майстер-класи, на йогу, вивчаємо англійську мову і це ще не повний перелік нашого корпоративного життя.

Ох, а якби ви знали, скільки у нас цікавих, веселих, талановитих та просто позитивних людей: волонтери, музиканти, фотографи, танцюристи… Всі вони різного віку, з різними захопленнями і досвідом роботи, і при цьому, у колективі завжди є взаємодопомога, підтримка і завжди знайдуться спільні теми для розмов під час обіду! 😊

Добрі справи

Ми пам'ятаємо про те, що піклуватися потрібно не тільки про себе, а й про оточуючих! Тому, намагаємося зробити цей світ трішки краще – регулярно виділяючи час і кошти на благодійність і добрі справи. Книга добрих справ>>

Приєднуйся до нас!

Надихнувся і вже бажаєш працювати в “Сімпатік Груп"? Тоді ось наші свіжі вакансії, вибирай свою і швидше зв’яжися з нами!