Досконала краса волосся та тіла – з надр природи!

AMELEDAбренд, який створює косметичні продукти для догляду за волоссям, тілом та обличчам. Ми розроблюємо рецепти краси для чоловіків та жінок, які турбуються про свою зовнішність, віддаючи перевагу натуральним продуктам.

В кожній серії засобів закладені унікальні властивості фітоз'єднань та передові технології, які активізують глибинні ресурси нашого організму. Щоб добитися ідеального результату під час використання продуктів, склади засобів Амеледа розробляються з урахуванням особливостей кожного типу волосся та шкіри. З усіх куточків земноі кулі ми зібрали найцінніші екстракти рослин та органічні олії, щоб об'єднати їх в креми, шампуні, лосьони, бальзами, тоніки, скраби і гелі для душу. Перейти на сайт>>

 

Корисне може бути смачним!

ZUBB – зубна паста, вироблена в Україні по рецептурі та під контролем компанії HEALTHY FARM UKRAINE. Інноваційнна B&O система низькоабразивного відбілювання, збалансований біоактивний комплекс натуральних компонентів назавжди змінять Ваше відношення до догляду за зубами і перетворять цей процесс в справжнє задоволення!

Зубна паста ZUBB містить 87% натуральних компонентів, підходить для усієї сім'ї (від 6 років), відбілює ємаль на 1,5 тона, діє як мікропломба, захищаючи від карієса, турбується про здоров'я десен і дарує задоволення, дивуючи асортиментом неймовірних смаків!

Ми зібрали самі корисні природні компоненти, додали натуральні ефірні олії та отримали дійсно смачнющу користь – біоактивний зубний комплекс ZUBB, який руйнує стереотипи і доводить, що корисне може бути смачним! Перейти на сайт>>

 

TVOYA косметика – твій щоденний вибір!

ТМ TVOYA – лінійка унікальних продуктів для догляду за волоссям, обличчам та тілом на основі природних компонентів. Всі рецептури продуктів ретельно вивіряються в лабораторії для створення якісних і эфективних засобів, здатних дати швидкий та довготривалий результат.

В кажному продукті бренду незмінно розкриваються три ключових принципа:

Досвід. Творіння TVOYA пройшли довгий шлях вдосконалення, щоб стати ідеальними засобами по догляду за вашим волоссям та шкірою.

Технології. Виробництво ТМ обладнано за останнім словом техніки і активно впроваджує актуальні інновації.

Любов. Часточка душі творців криється в кожному препараті. Перейти на сайт>>

 

Продукти для Вашого здоров'я і доголіття!

GO-Healthy – лінійка профілактичних засобів на основі дій кращих активних компонентів природного походження і новітніх технологій в області фармацевтичного виробництва.

ТМ GO-Healthy - це:

  • Стандартизовані моно-екстракти і високі дозування активних компонентів.
  • Максимальна безпека продукції, підтверджена високими европейськими стандартами якості.
  • Інноваційнні формули рецептур з використанням сучасних високоякісних компонентів.

Перейти на сайт>>