«Лідер року 2018» — нове бізнес-звершення HEALTHY PHARM UKRAINE!

15 Гру
0

«Лідер року 2018» — нове бізнес-звершення HEALTHY PHARM UKRAINE!

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу наш завод HEALTHY PHARM UKRAINE визнано одним з найефективніших підприємств України у галузі виробництва косметичних засобів та засобів з догляду за ротовою порожниною. Підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Національний бізнес-рейтинг уже впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

HEALTHY PHARM UKRAINE пропонує клієнтові такі послуги: розробка дизайну упаковки та рецептури, контроль якості косметичних засобів.

На основі ретельно перевірених компонентів, наші технологи створюють ексклюзивні формули та рецептури. За зовнішній вигляд кожної упаковки відповідають креативні дизайнери.

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу.

Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Рубрика: