Наша команда

Головне в нашій компанії - це співробітники. Команда Холдингу нараховує понад 400 фахівців різних напрямків діяльності. Командоутворюючі тренінги, корпоративні заходи, спеціальні програми з навчання - головні складові ефективної системи мотивації, яка веде до досягнення поставлених цілей. Невід'ємною умовою успішної роботи є дружні відносини в колективі.

Корпоративні свята

Корпоративні новорічні вечірки, День народження Холдингу, Дні народження компаній, щорічний турнір з боулінгу, спільні святкування днів народження співробітників відділів, тематичні п'ятниці – все це урізноманітнює трудові будні та дозволяє нам краще пізнавати один одного. Крім того, очікування майбутнього відпочинку є ефективною мотивацією для плідної роботи.

Конкурси

Наша компанія щорічно проводить конкурс «Кращий з кращих». Гарний початок цьому покладено кілька років тому, і за цей період багато співробітників стали переможцями. Завдяки корпоративному порталу протягом року проводиться ряд фотоконкурсів, а також працюють постійно діючі фотовиставки. Щорічно до Дня захисту дітей проводиться виставка дитячої творчості. Всі діти співробітників Холдингу, які взяли в ній участь, отримують подарунки.

Благодійність

Щорічно співробітники нашої компанії беруть участь в благодійному турнірі з боулінгу та благодійному забігу під каштанами, а до Дня святого Миколая ми проводимо акцію, під час якої збираємо іграшки та ін. для Червоного Хреста. Також ми взяли шефство над кількома дітьми, хворими на фенілкетонурію та спільними зусиллями забезпечуємо їх спеціалізованим харчуванням.

Корпоративний портал

На нашому корпоративному порталі представлені новини, пов'язані з діяльністю Холдингу. Тут Ви можете знайти інформацію про компанію та співробітників Холдингу, познайомитися з цікавими книгами і статтями в розділі «wiki», створювати робочі та проектні групи для спільного вирішення задач та багато іншого. Портал дає можливість кожному співробітнику вести свою сторінку. Запрошуємо і вас в нашу корпоративну соціальну мережу!